Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Inferno


Chaotyczna Horda demonów wypuszczona by siać zniszczenie w czystej postaci. Jednostki Inferna mają wysoki atak i niską obronę. Wolniejsza niż pozostałe armie, doskonale nadaje się do strategii wzmacniających nasz atak.


Mury Inferna
Ich wytrzymałości wynosi 5 punktów, a prócz tego oddziały przeciwnika, które nieopatrznie podejdą zbyt blisko, mogą zostać podpalone.
Aidan
Młodszy brat Godryka. Przystojny młodzieniec, rozsądny, czuły i delikatny. Pewny siebie. Zazwyczaj zazdrosny i zgorzkniały. Zmieni sposób postrzegania siebie i swojego życia. Zaślepiony mocą.


Deszcz Kamieni
Zaklęcie to otacza mury wzniesione przez bohatera na polu bitwy ognistą poświatą, która razi nieprzyjaciół.

Jezebeth
Sukkub. Aidan pokonuje ją, a następnie używa jako przewodniczki po Sheoghu. Jest urzeczona jego siłą i umiejętnością naginania demonów do swej woli. Była dziewczyna Azexesa, pomaga Aidanowi go znaleźć. Postać możemy odblokować poprzez ukończenie kampanii Inferno.

Można ją spotkać także w: HoMM5, MM:H6 oraz Duel of Champions


Rozłupywacz murów
Wrogie mury eksplodują, uszkadzając jednostki znajdujące się bezpośrednio nad nimi i obok nich.


DLC - Jestem Legendą

Azexes
Zabójca Edryka, Elsira i Delary. Główny sługus Lorda Krwawej Korony. Chce, aby demony objęły władzę nad Ashanem i w tym celu wykorzystać Piąte Zaćmienia Krwawego Księżyca. Postać możemy odblokować poprzez zakupienie DLC.


Demoniczny Portal
Na jedną turę przywołuje portal szeroki na 2 kolumny w swojej strefie bohatera. Wrogie ataki, które trafią w portal, zawracają w następnej turze w kierunku wrogiego bohatera z mocą obniżoną do 50%.
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Clash of Heroes". Redakcja, kontakt