Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Nekropolia


Nekromanci korzystają z najmroczniejszych technik, aby wspierać swą nieumarłą armię. Z "Ciemną Stroną" ;) po swojej stronie armia Nekropolis charakteryzuje się obniżoną obroną, ale za to ze wzmocnionymi umiejętnościami magicznymi.


Mury Nekropolii
Ich wytrzymałości wynosi 6 punktów, a umacniane są przy wykorzystaniu kości poległych w boju oddziałów.
Fiona

Młodsza siostra Godryka. Zafascynowana magią i okultyzmem. Podczas prologu jej dusza zostaje oddzielone od ciała, w Heresh stara się znaleźć sposób, by do niego powrócić.

Krwawy Rytuał
Wszystkie bezczynne odziały zostają zmienione w kule energii i zgromadzone w jednym miejscu, szykując się do jednego niszczycielskiego ataku, który bohater może wyprowadzić w każdej chwili.

Markal

Nekromanta, w zamian za ratunek pomaga Fionie w odzyskaniu życia. Wielki rywal Ludmiły. Postać możemy odblokować poprzez ukończenie kampanii Nekropolii.

Można go spotkać także w: HoMM5
Marsz Śmierci
Bohater może natychmiast wydać rozkaz szarży wszystkim swoim elitarnym i legendarnym jednostkom obecnym na polu bitwy.


DLC - Jestem Legendą

Ludmiła
Uwięziła Markala jako, że ten ingerował w jej plany. Sprawuje władzę w Heresh, stara się przywrócić mu należytą moc. W tym celu zawiera umowę z Lordem Krwawej Korony. W rzeczywistości staje się jego narzędziem. Postać możemy odblokować poprzez zakupienie DLC.

Można ją spotkać także w: MM:H6 i MM:H7Rój Pająków
Przywołuje rój pająków, które pędzą wybraną kolumną. Pająki rozprzestrzeniają się po całym polu bitwy, ale największe szkody wyrządzają we wskazanej kolumnie.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Might & Magic: Clash of Heroes". Redakcja, kontakt