Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB

Przystań


Feudalne Święte Imperium chronione przez Rycerzy, wspierane magią "Światła/Życia". Jest to propozycja dla graczy, którzy lubią zbudować obronę, a później przeprowadzić silny kontratak. Z dodatkową opcją do leczenia.Mury Przystani
Mają 7 punktów wytrzymałości.

Godryk
Syn i dziedzic Lorda Edryka z Księstwa Jednorożca. Próbuje oczyścić reputację i dobre imię swego ojca. Godryk kieruje się poczuciem porządku, służby i wierność Imperium Gryfów.

Można go spotkać także w: HoMM5


Tarcza Edryka
Przez jedną turę Godryk broni strefy końcowej swoją tarczą, która ma 50% jego maksymalnego poziomu PW. Cała pozostająca moc jest podwajana, a potem wysyłana w kierunku jednostek wroga.

Varkas
Z początku zaślepiony rozkazami króla staje przeciwko Anwen. Po wyjaśnieniu całej sprawy staje po jej stronie i rusza do Imperium w celu wyjaśnienia wszystkiego, tam w dołącza do Godryka. Postać możemy odblokować poprzez ukończenie kampanii Przystani.


Błogosławiona Szarża
Wszystkie atakujące oddziały zostają natchnione Błogosławioną Szarżą i otrzymują 30% premię do swojej całkowitej mocy.

DLC - Jestem Legendą

Carlyle

To on wprowadził w błąd cesarza Imperium. W zamian za obiecaną mu moc służy Lordowi Krwawej Korony i wciela jego plan w życie na terenie Imperium. Przez tę moc przeistacza się w monstrum. Postać możemy odblokować poprzez zakupienie DLC.

Podmuch Żółci
Losowo zmienia podstawowe jednostki wroga i mury w żywność. W następnej turze Carlyle zjada ją i wypluwa w kierunku wrogiego Bohatera pod postacią żółci.
© 2003-22 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Clash of Heroes". Redakcja, kontakt