Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News

Dzięki aktualnemu numerowi czasopisma CD-Action będziecie mogli zaopatrzyć się w pełną wersję Might & Magic: Clash of Heroes. Wydanie to niestety nie zawiera DLC I'am The Boss. Numer już dziś trafił do sprzedaży i kosztuje 15,99 zł. Kto jeszcze nie posiadł gry to niech się tak uczyni. Natomiast Ci z was, którzy już posiadają ten tytuł będą mieli doskonałą okazję do powrotu do tytułu i zdobycia brakujących osiągnięć z trybu wieloosobowego ;)

W recenzjach między innymi: fani oldskulowych erpegów ucieszą się z odświeżonego w dobrym stylu Baldur’s Gate’a Enhanced Edition, a fani S-F będa mogli przeczytać recenzję Star Wars: The Old Republic w wersji F2P czy też jaki los spotkał Star Wars: Battlefront III.
Dark Dragon
Wasze komentarze (1)
18 gru - 17:40

Alamar
>>>fani oldskulowych erpegów ucieszą się z odświeżonego w dobrym stylu Baldur’s Gate’a Enhanced Edition

Pomijając już to, że BG1 jest nudnawy i moim zdaniem gorszy od dwójki, to polecam zapoznać się z recenzją zwyczajnego gracza, by zobaczyć, jak to w praktyce wyszło:

http://imperium.heroes.net.pl/post/72354#p72354

>>>fani S-F będa mogli przeczytać recenzję Star Wars: The Old Republic w wersji F2P

Czyli podręcznikowego przykładu, jak nie powinno się tworzyć gry przeznaczonej dla wielu graczy i jak nie powinno się tworzyć gry F2P - dwa w cenie jednego.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-21 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Clash of Heroes". Redakcja, kontakt