Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XHeroes III - Board GameHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
Stare, dobre CoH od teraz jest dostępne na Androida. Wersja ta zawiera wszystkie usprawnienia z wersji iOS (m.in. Bies w Inferno ładuje się 6 rund). Tryb wieloosobowy dostępny jest lokalnie - pomiędzy urządzeniami z systemem Android. Cena gry to 17,29zł, a zakupić ją możecie w Google Store.
Przygotowano też trailer, który zawiera w sobie animowane wstawki (widziane już wcześniej, ale to i tak scenki miłe dla oka).

Dark Dragon
Wasze komentarze (2)
30 cze - 17:01

Bluearga
Przecież to jest to samo co na PC, więc jaki jest sens wydawać ~20 zł na coś drugi raz? Nawet jeśli tyle kosztuje możliwość grania wszędzie.
1 lip - 08:59

Hayven
No wiesz, ale jeśli ktoś jeszcze nie ma swojego egzemplarza, a posiada... eee... na jaką platformę jest to wersja? :D W każdym razie, jeśli posiada odpowiedni sprzęt, a nie posiada jeszcze CoH, to może sobie kupić właśnie tę wersję gry, skoro jest bardziej funkcjonalna.
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-24 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Might & Magic: Clash of Heroes". Redakcja, kontakt