Kwasowa Grota Heroes VIIMight & Magic XDark MessiahHorn of the AbyssHistoria Światów MMSkarbiecCzat
Cmentarz jest opustoszały
Witaj nieznajomy.
rejestracjalogowanieRSSFB
News
...czyli nic innego jak konwersja gry Clash of Heroes z Nintendo DS na X-Boksa 360 i Plystation. No prawie. Nie tyle standardowa konwersja, co właściwie przetworzenie większości grafiki na standardy obu tych platform, przy okazji poprawiając jakość rysunków - stąd całe to High Definition w tytule gry.

Oprócz zmiany szaty graficznej innym ważnym uaktualnieniem ma być rozbudowany tryb multiplayer, który pozwoli pojedynkować się poprzez sieć (choćby w meczach 2x2) oraz ranking graczy i ich zwycięstw (oraz porażek :P).
Poza tym poprawa systemu walki i zmianą potęgi niektórych jednostek oraz możliwość powrotu do już odwiedzonych lokacji czy podgląd siły armii, z którą chcemy się zmierzyć (plus możliwość dania drapaka) - czyli rzeczy, na które skarżyli się gracze Clasha na Nintendo DS.

Konwersja tej gry ma być dostępna w tym roku na platformach LIVE Arcade X-Boksa 360 oraz PlayStation Network. Kto wie, może i na na domowy komputer też w końcu zawita powyższy tytuł?

I na koniec - artykuł z filmikiem przedstawiającym konwersję.

Alamar
Wasze komentarze (0)
Nius archiwalny - możliwość komentowania została wyłączona.
© 2003-21 Kwasowa Grota. Wszelkie prawa zastrzeżone. Jakiekolwiek kopiowanie, publikowanie lub modyfikowanie tekstów grafiki i innych materiałów chronionych prawem autorskim znajdujących się na stronie bez wyraźnej zgody autorów jest zabronione.
Komnaty "Clash of Heroes". Redakcja, kontakt